Agenda
Er staat niets op de agenda gepland.
Sponsors
Activiteitenkalender
Datum Wat Waar Voor Wie
september 2018      
25-09-2018 Algemene Leden Vergadering Driemaster Alle leden
29 en 30-09-2018 Trainingsweekend Driemaster Turnselectie
oktober 2018      
26 of 27-10-2018 Springdag Sommelsdijk Alle jeugdleden
november 2018      
03-11-2018 Ringzwaaidag Schipluiden Recreanten
03-11-2018 Plaatsingswedstrijd NK groepsspringen Bocholtz Teamgym selectie A en/of B
10-11-2018 Individuele Springwedstrijden  Schiedam  Teamgym selectie C en recreanten
10-11-2018 Plaatsingswedstrijd NK groepsspringen Lemmer Teamgym selectie A en/of B
25 of 26-11-2018 Plaatsingswedstrijd District finale Den Haag Turnselectie
25-11-2018 Filmavond Driemaster Leden vanaf 4 jaar
29-11-2018 Sinterklaasfeest Driemaster Leden t/m 8 jaar
december 2018      
01-12-2018 Rayon finale Meerkamp Naaldwijk Turnselectie
08-12-2018 Rayon finale Meerkamp Naaldwijk  Turnselectie
08-12-2018 NK Groepsspringen Hardinxveld-Giessendam Teamgym selectie A en B  
15 of 16-12-2018 Plaatsingswedstrijd District finale Hellevoetsluis Turnselectie
januari 2019      
12 of 13-01-2019 Plaatsingswedstrijd District finale Amsterdam Turnselectie
12 of 13-01-2019 Plaatsingswedstrijd Jong Talent finale   Turnselectie
26-01-2019 Onderlinge Wedstrijden  Driemaster  Alle jeugdleden
februari 2019      
02-02-2019 Teamgym Toernooi Heerenveen Teamgym selectie
02 of 03-02-2019 Plaatsingswedstrijd District finale Hellevoetsluis Turnselectie
09 of 10-02-2019 Plaatsingswedstrijd Jong Talent finale   Turnselectie
16 of 17-02-2019 Plaatsingswedstrijd District finale Amsterdam  Turnselectie
maart 2019      
09-03-2019 Jong Talent finale Barendrecht Turnselectie
09 of 10-03-2019 Plaatsingswedstrijden district finale Amstedam Turnselectie 
16-03-2019 District finale Meerkamp Amsterdam Turnselecltie
17-03-2019  District finale Toestellen Amsterdam  Turnselectie
april 2019      
06-04-2019 NK clubteams Nieuwleusden Teamgym selectie A en B
06-04-2019 Toestelfinales Rayon Naaldwijk  Turnselectie 
13-04-2019 Toestelfinales Rayon Maassluis Turnselectie
17-04-2019  Peuterproeven Driemaster Peuters
18-04-2019  Kleuterproeven Driemaster  Kleuters 
20-04-2019 Individuele Turnwedstrijden De Lier Recreanten
mei 2019      
11-05-2019 District finale Meerkamp Amsterdam Turnselectie
12-05-2019 District finale Toestellen Amsterdam  Turnselectie
25 of 26-05-2019 Plaatsingswedstrijd NK individueel Nunspeet Teamgym selectie
juni 2019      
08-06-2019 NK groepsspringen C Bergen op Zoom Teamgym selectie C
22-06-2019 NK individueel Rotterdam Teamgym selectie
23-06-2019 NK Micro Teamgym Rotterdam Teamgym selectie
29-06-2019 OHISK Hoekstee Teamgym selectie
juli 2019      
06-07-2019 Groepsspringen Naaldwijk Teamgym selectie C en recreanten

 

 

Deze kalender is onder voorbehoud! De datum of plaats kan altijd veranderen! Er kunnen ook nog westrijden wegvallen of bijkomen!

 

De selectieleden hebben hun eigen wedstrijdrooster gekregen, waarop duidelijk staat wanneer zij een wedstrijd hebben. Dit in verband met de verschillende niveaus.