Agenda
Er staat niets op de agenda gepland.
Sponsors
Activiteitenkalender

2019 - 2020

Maand   Dag Evenement Locatie Deelnemers
         
Nov 2 Plaatsing NK Groepsspringen A/B Nieuwleusen Teamgymselectie A/B alle jeugd en senior dames/heren
  9 Plaatsing NK Groepsspringen A/B Spijkenisse Teamgymselectie A/B alle junioren en senior mix
  9 Springen recreatie Schiedam Recreatie
  23 of 24 Districtwedstrijd 1 Amsterdam Turnselectie junior E en Senior D
  30 Rayon Meerkampfinale Naaldwijk Turnselectie (hoge niveaus)
  30 Turn Totaal Breda Cup Breda N3 en N2 en toestelspecialisten
         
Dec 1 Turn Totaal Breda Cup Breda N3 en N2 en toestelspecialisten
  7 NK Groepsspringen A/B Gulpen Teamgymselectie A/B
  7 Rayon Meerkampfinale Naaldwijk Turnselectie alle D2 niveaus en 5e en 6e divisie
  7 of 8 Districtwedstrijd 1 Woerden Turnselectie instap en N2
  14 of 15  Districtwedstrijd 1 Hellevoetsluis Turnselectie pupil 1 N3 en pupil 2 N3
         
 2020        
         
 Jan 4 of 5   Keistad turntoernooi  Amersfoort  Gehele turnselectie en voorselectie
  11 of 12   Districtwedstrijd 2  Amsterdam  Turnselectie junior en senior supplement E en D
  18 of 19   Districtwedstrijd 2  Den Haag  Turnselectie instap N2
  25    Onderlinge Wedstrijd  Hoek van Holland  Gehele turnselectie en voorselectie
         
 Feb 1  Teamgymtoernooi  Nijverdal Teamgymselectie A/B en Teamgymselectie C
  1 of 2   Districtwedstrijd  Hellevoetsluis Turnselectie pupil 2 D1 en jeugd 1 D1
  8 of 9   Districtwedstrijd 2  Amsterdam Turnselectie pupil 1 N3 en pupil 2 N3 
  16   Districtwedstrijd toestelfinales  Amsterdam Turnselectie instap N2
         
 Maart 7 of 8   Districtwedstrijd  Voorburg  Turnselectie instap D1 en pupil 1 D1
  7 of 8   Kwart finale NK turnen  n.t.b.  Instap N2 (deelname is aan 1 van de 3 weekenden)
  14 of 15   Kwart finale NK turnen  n.t.b.  Instap N2 (deelname is aan 1 van de 3 weekenden) 
  21 of 22   Kwart finale NK turnen  n.t.b.  Instap N2 (deelname is aan 1 van de 3 weekenden) 
  21   Districtwedstrijd meerkampfinale  Amsterdam  Turnselectie pupil 1 N3 en pupil 2 N3
  21   Ind. Turnen recreatie  De Lier  Recreatie
  22   Districtwedstrijd toestelfinales  Amsterdam  Turnselectie pupil 1 N3 en pupil 2 N3
  28   NK Clubteams Coevorden / Dalen  Teamgymselectie A/B en Teamgymselectie C, junioren en senioren
         
 April 4  Rayon toestelfinales  Naaldwijk Turnselectie (hoge niveaus)
  4 of 5   Halve finale NK turnen  n.t.b.  Turnselectie Instap N2, pupil 1 N3, pupil 2 N3
  18 of 19   Halve finale NK turnen  n.t.b.  Turnselectie Instap N2, pupil 1 N3, pupil 2 N3
  18   Rayon toestelfinales  Den Hoorn  Turnselectie (lage niveaus)
         
 Mei  9 of 10  Halve finale NK turnen  n.t.b.  Turnselectie Instap N2, pupil 1 N3, pupil 2 N3
   16 of 17   Plaatsing NK individueel springen  Middelburg  Teamgymselectie A/B en Teamgymselectie C
         
 Juni  6  NK Groepsspringen C  Drachten  Teamgymselectie C
  13   Districtwedstrijd meerkampfinale  Woerden  Turnselectie pupil 1 D1, pupil 2 D1, jeugd 1 D1, junior E, senior D
  14   Districtwedstrijd toestelfinales  Woerden  Turnselectie alle leeftijden D1 en Junior E en Senior D
  20   Districtwedstrijd meerkampfinale  Woerden/Amsterdam  Turnselectie instap D1
  21   Groepsspringen Delfland  Naaldwijk  Recreatie
  27  NK individueel springen  AHOY Rotterdam  Teamgymselectie A/B en Teamgymselectie C
  28  NK (micro) teamgym  AHOY Rotterdam  Teamgymselectie A/B en Teamgymselectie C
         
Mini's        
Feb 2 Mini city cup turnen Amsterdam  
         
Apr 15 & 16 Peuter- en kleuterproeven n.t.b.  

Wedstrijden die cursief gedrukt staan - alleen deelname na plaatsing

n.t.b. - nader te bepalen